Witaj na stronie piwa Królewskie
Podaj proszę datę urodzenia:

Strona dostępna jest tylko dla użytkowników pełnoletnich

Co robi król

po godzinach

Król pojawia się i znika. Jedni mówią, że to urlop - kierunek Włochy.
Inni mówią, że miał ochotę jechać na Wolę.
Niektórzy widzieli go zadowolonego w Wesołej…

Tak czy inaczej, jest co najmniej 18 powodów tej sytuacji.
A Ty jak myślisz- co robi Król po godzinach?

Regulamin

Co robi Król po godzinach?

Konkurs został zakończony, dziękujemy!

Ostatni krok!

Podaj nam swoje dane, żebyśmy wiedzieli kogo nagrodzić :)

lub wpisz swoje dane

* - pola wymagane

Administratorem Twoich danych osobowych jest Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja sp. z o.o. z siedzibą w Żywcu, ul.Browarna 88, 34-300 Żywiec. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu i wydania nagród, chyba że wyrazisz dobrowolną zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną – w takim przypadku Twoje dane mogą zostać wykorzystane w celach marketingowych administratora. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w konkursie.

zobacz więcej

Dziękujemy za zgłoszenie! Do końca konkursu pozostało:

0 dni 0 godzin 0 minut
strona główna
Alkohol. Tylko dla pełnoletnich. Jeżeli uważasz, że reklama naszego produktu narusza zasady Kodeksu Etyki Reklamy. kliknij
Regulamin serwisu
 
Kontakt

Twoje zdanie jest dla nas ważne. To się nigdy nie zmieni. W końcu warzymy piwo właśnie dla Ciebie. Jeżeli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.

Wpisz swój adres email

Wpisz temat wiadomości

Wpisz treść wiadomości

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922) informuję, iż administratorem pozyskanych danych osobowych jest Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Browarna 88, 34-300 Żywiec. Dane osobowe będą przetwarzane w celu późniejszego skontaktowania się z Panem/Panią. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.