Piwo Królewskie Jasne Pełne

SmaK dawnej Warszawy

Królewskie Niefiltrowane

Królewskie Niefiltrowane to powrót do klimatu Warszawy sprzed lat, gdy po ulicach jeździły "ogórki", a we wszechobecnych budkach piwnych serwowano jasne pełne.
To lokalne piwo o naturalnie świeżym smaku i wyraźnie wyczuwalnej goryczce.

Uwarzone tak jak kiedyś i nie poddane filtracji, dzięki czemu zachowuje wyjątkowe walory smakowe, ma gęstą pianę oraz jest naturalnie mętne.

Piwo Królewskie Niefiltrowane - butelka 500 ml

Dostępne w butelkach 500 ml oraz w budkach piwnych.

Składniki i wartości odżywcze »

Królewskie Niefiltrowane. Smak dawnej Warszawy.
Królewskie Niefiltrowane. Smak dawnej Warszawy.
Królewskie Niefiltrowane. Smak dawnej Warszawy.

Budki piwne

Budki piwne, w latach 60-tych bezapelacyjnie królowały w stolicy.
Dziś wracają, by jej mieszkańcom przybliżyć klimat dawnej Warszawy.
Mobilne i nowoczesne, a jednak nadal wzbudzające sentyment.

Przez całe lato będą pojawiać się w różnych częściach Warszawy i okolic.

Budka piwna

Sprawdź, gdzie i kiedy pojawi się budka.
Przyjdź i spróbuj Królewskie Niefiltrowane.

Sprawdź, gdzie i kiedy pojawi się budka.
Dni TargówkaWarszawa Park Bródnowski29-05-2016
Dni MrozówMrozy Mrozy, Stadion Sportowy ul. Tartaczna 405-06-2016
Dni TłuszczaTłuszcz Stadion Bóbr Tłuszcz ul. Polna11-06-2016
Dni RembertowaWarszawa Teren przy stadionie ul. Strażacka 12112-06-2016
Dni UrsynowaWarszawa Skwer Kopa Cwila18-06-2016
Powitanie lataSiennica Siennica koło Otwocka19-06-2016
Sójka MazowieckaCegłów Stadion07-08-2016
Noc PragiWarszawa ul. Ząbkowska03-09-2016
150 lat WawraWarszawa Teren przy CH Ferio24-09-2016
Pożegnanie Lata w UrsusieUrsus Park Czechowicki10-09-2016
Legenda
Wydarzenia, które już się odbyły Nadchodzące wydarzenia
Alkohol. Tylko dla pełnoletnich. Jeżeli uważasz, że reklama naszego produktu narusza zasady Kodeksu Etyki Reklamy kliknij.
Regulamin serwisu
Administratorem Danych Osobowych przetwarzanych na stronie internetowej jest Grupa Żywiec S.A. ul. Browarna 88, 34-300 Żywiec, więcej informacji o ochronie Twojej prywatności znajdziesz: Polityka Prywatności.
 
Kontakt

Twoje zdanie jest dla nas ważne. To się nigdy nie zmieni. W końcu warzymy piwo właśnie dla Ciebie. Jeżeli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.

Wpisz swój adres email

Wpisz temat wiadomości

Wpisz treść wiadomości

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922) informuję, iż administratorem pozyskanych danych osobowych jest Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Browarna 88, 34-300 Żywiec. Dane osobowe będą przetwarzane w celu późniejszego skontaktowania się z Panem/Panią. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Grupa Żywiec S.A. z siedzibą w Żywcu, ul. Browarna 88, 34-300 Żywiec. Przestrzeganie zasad ochrony danych w Grupie Żywiec S.A. nadzoruje wyznaczony Oficer Bezpieczeństwa Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez wiadomość wysłaną na adres dane.osobowe@grupazywiec.pl. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość), w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych będą w szczególności: spółki z kapitałowej Grupy Żywiec, agencje marketingowe i public relations, podmioty zarządzające stroną internetową i obsługujące nasze systemy informatyczne, a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.

Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość, a po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
a) prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
b) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Podanie danych oznaczonych gwiazdką jest niezbędne do przesłania wiadomości za pomocą formularza kontaktowego. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości przesłania wiadomości. Podanie pozostałych danych ma charakter dobrowolny i nie ma wpływu na możliwość przesłania wiadomości.